5 Temmuz 2013 Cuma

Sigara yiyerek hayatta kaldi

Yaşanmış ilginç olaylar

Amerika'nın Kansas eyaletinde, ceza nedeniyle bağlanan bir arabada tam 1 ay kilitli kalan bir yavru köpek, kendisi fark edilip kurtarılana kadar, aracın içinde bulunan McDonald's artıklarını ve sigaraları yiyerek hayatta kaldı.

İlginç olay, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kansas eyaletinde gerçekleşti. 12 haftalık olan Kia adındaki dişi köpek yavrusu, içinde bulunduğu araba bir ceza nedeniyle bağlanınca, yetkililer tarafından fark edilmemesi üzerine araçta tam 1 ay kilitli kaldı.

Yavru köpek, 8 Nisan günü başlayan hayatta kalma mücadelesi süresince, arabanın içinde bulunan McDonald's artıkları ve sigaralardan da oluşan çöpleri yedi. Kia böylece 1 ay hayatta kalmayı başarabildi ve arabanın çekilmiş olduğu yerin bir çalışanı tarafından önceki gün fark edilerek kurtarıldı.

Köpeğin ilk tedavisini yapan veteriner, bir yavru köpeğin, yeterince su tüketmeden bir arabanın içinde 3 haftanın üzerinde hayatta kalmış olmasının bir mucize olduğu yorumunda bulundu.

Yavru köpeğin tedavisinin sürüdüğü ve iyileşene kadar da veteriner gözetiminde tutulacağı belirtildi.ilginc olaylar , ilginc videolar , ilginc bilgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder